Smaczne, domowe śniadania każdego dnia!
Restauracja hotelowa oferuje śniadania od godziny 7:30 do 10:30 w formie bufetu. Śniadania mogą zostać dostarczone do pokoju na Państwa życzenie. W okresie wiosenno-letnim Goście mogą jeść posiłki lub pić popołudniową kawę na patio, które znajduje się we wszystkich pokojach znajdujących się na parterze. Pyszne śniadania w hotelowej restauracji z pewnością przypadną do Państwa gustu!
Restauracja
Smaczne, domowe śniadania każdego dnia! Restauracja hotelowa oferuje śniadania od godziny 7:30 do 10:30 w formie bufetu. Śniadania mogą zostać dostarczone do pokoju na Państwa życzenie. W okresie wiosenno-letnim Goście mogą jeść posiłki lub pić popołudniową kawę na patio, które znajduje się we wszystkich pokojach znajdujących się na parterze. Smaczne śniadania w hotelowej restauracji z pewnością przypadną do Państwa gustu!Śniadania
Zdajemy sobie sprawę, że śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu dnia. Kucharze Hotelu Maltańskiego zadbają o to, aby ten pierwszy posiłek okazał się dla wszystkich Gości pożywny, smaczny i zapewniał dużo energii na cały dzień. Każdego dnia czekać będą na Państwa różnorodne zestawy śniadaniowe. Przygotujemy dla Państwa również urozmaicone posiłki na ciepło. Z miłą chęcią dostarczymy wszystkie świeże i aromatyczne śniadania do pokoju o umówionej porze, dzięki czemu ich spożywanie okaże się jeszcze bardziej wygodne. W słoneczne dni będą Państwo mogli skorzystać z patio znajdującego się przy każdym pokoju zlokalizowanym na parterze. Śniadania w Hotelu Maltańskim odbywają się od godziny 7:30 do 10:30. 


Przyjęcia
Nasza restauracja organizuje przyjęcia rodzinne, biznesowe i szkoleniowe. Jeżeli mają Państwa jakiekolwiek pytania zapraszamy do kontaktu e-mailowego lub telefonicznego.