Hotel Maltański – Parking
Hotel Maltański dysponuje parkingiem strzeżonym posiadającym 130 miejsc parkingowych. Parking jest monitorowany 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu, co pozwala nam w pełni zadbać o bezpieczeństwo wszystkich pojazdów.
Parking
Hotel Maltański dysponuje parkingiem strzeżonym posiadającym 130 miejsc parkingowych. Parking jest monitorowany 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu, co pozwala nam w pełni zadbać o bezpieczeństwo wszystkich pojazdów. Dla Gości hotelu parking jest dostępny w specjalnej cenie 80 zł brutto za dobę. Płatność za parking rozliczana jest z rachunkiem za pobyt w hotelowej recepcji.

Przed Hotelem Maltańskim zakazane jest parkowanie poza wyznaczonymi miejscami parkingowymi.
Dogodny dojazd
Hotel Maltański znajduje się w niedalekiej odległości od lotniska Kraków-Balice (9.6 km). Jeżeli są Państwo zainteresowani usługą transportu z i na lotnisko, prosimy o skontaktowanie się w tym celu z recepcją.Jak rezerwować?
Wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie bądź e-mailowo, aby ustalić wszystkie szczegóły. Dla Gości hotelu parking jest dostępny w specjalnej cenie 80 zł brutto za dobę. Płatność za parking rozliczana jest z rachunkiem za pobyt w hotelowej recepcji. Przed Hotelem Maltańskim zakazane jest parkowanie poza wyznaczonymi miejscami parkingowymi.

Jak dojechać ?